Podnoszenie ciśnienia i zestawy hydroforowe

W naszej ofercie dostępny jest wysokiej jakości zestaw hydroforowy Wilo, złożony ze specjalnej pompy, zbiornika oraz osprzętu. Sprzedajemy kompletne, gotowe do natychmiastowego użytku komplety, które służą jako sprzęt transportujący wodę i podnoszący jej ciśnienie w instalacji. Wykorzystuje się je powszechnie nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz zakładach przemysłowych. Urządzenia te cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród użytkowników sieci wodociągowych, jak i osób, które nie mają do nich bezpośredniego dostępu, korzystających z przydomowych studni. Hydrofory marki Wilo często wchodzą w skład podziemnych systemów nawadniania. Energooszczędny sprzęt zużywa niewiele prądu, a to oznacza niskie koszty jego eksploatacji.

Oferujemy również najwyższej klasy pompy podnoszące ciśnienie wody. To urządzenia, które zwykle stanowią integralną część zestawów hydroforowych. Znajdują powszechne zastosowanie również w instalacjach wodociągowych. Są proste w obsłudze – wystarczy zanurzyć wąż ssący w zbiorniku z cieczą, a następnie uruchomić maszynę i postępować zgodnie z dołączoną instrukcją obsługi.

Pompy i zestawy hydroforowe – wybierz z nami najlepszy sprzęt!

Nie wiesz, jakie zestawy hydroforowe Wilo i pompy podnoszące ciśnienie cieczy najlepiej spełnią Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji zakupowej. Zapraszamy także do składania zamówień – gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybką dostawę.