Pompa Pompy głębinowe

Jako doświadczony sprzedawca oferujemy klientom wysokiej jakości zatapialne pompy głębinowe Wilo. Modele te wykorzystuje się w szczególności do transportowania wody wydobywanej z odwiertów oraz studni. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w instalacjach wodociągowych oraz systemach nawadniających. Chętnie sięgają po nie także właściciele prywatnych posesji, jak również rolnicy, ogrodnicy i sadownicy.

Zalety stosowania pomp głębinowych

Najwyższej klasy pompy zatapialne marki Wilo mają wiele zalet. To maszyny, które łączą w sobie wysoką wydajność działania oraz ponadprzeciętną trwałość. Montowany w studni kopanej albo głębinowej sprzęt tego typu jest do tego energooszczędny. Działa automatycznie – uruchamia się samoistnie w momencie rozpoczęcia poboru wody i wyłącza się sam po zakończeniu tego procesu. Do tego, co ważne, takie urządzenia pracują bardzo cicho. Produkowane są z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, co gwarantuje długą żywotność.

Zamontowanie pompy głębinowej z zatapialnym silnikiem elektrycznym w studni umożliwia użytkownikom zaopatrywanie się w czystą wodę pitną i użytkową z przydomowego zbiornika, a więc z pominięciem miejskich wodociągowych. Tego typu urządzenia posiadają wszystkie niezbędne atesty higieniczne PZH, dlatego są bezpieczne w użytkowaniu. Serdecznie zapraszamy do zakupu dystrybuowanych przez nas urządzeń marki Wilo do pompowania wody ze studni wierconych i kopanych. Jesteśmy przekonani, że spełnią one wszystkie pokładane w nich oczekiwania. W razie dodatkowych pytań gorąco zachęcamy do kontaktu.